SEZONA 2007/2008
(Raudis - 19.8.2007-zápas ve Zlechově)
Vyjeli jsme do Zlechova...po minulém výprasku s tímto soupeřem na jeho hřišti 7:1 jsme měli trochu obavy,aby se situace nezopakovala, protože Zlechov i v přípravě prokázal že je dobré mužstvo!No a opak byl pravdou.Začali sme dobře a tlačili se dopředu.Myslím že tomu pomohla i dobrá taktika,hráli sme na 5 založníků  a tak střed byl zhuštěný  a domácí se nemohli prosadit.Co prošlo zmákl v pohodě Sedlo. Bylo sice pár okamžiků na obou stranách ,které zaváněli šancí,ale udeřilo až ve 30 minutě.Patrik kopal roh,brankář ho podběhl a já sem tam glvnul hlavičkou takovou svícu,že to dopadlo přesně za kolík.Hráli sme i nadále velmi dobře a Jalubští divácí,kterých přijelo několik asi nechápali.Jenže těsně před poločasem sme ze skrumáže dostali vyrovnávací gol a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.
Po přestávce domácí očividně chtěli rozhodnout ve svůj prospěch.Ale fakt sme hráli dost dobře a i fotbal se musel líbit.Nahoru dolů.V 70 minutě po odraženém míči z rohu se nádherně trefil Kanec.Vskutku ligový gol z voleje.My sme pak mohli přidat i další goly,ale moje střela jen těsně minula cíl.Zdena Horák šel sám na brankáře a byl faulován ,nevím proč jen za žlutou...Šel sem mu tam ještě já,takže 100% šance,ale sudí se asi bál.Když už sme mysleli že to dotáhneme ,tak přišlo zaváhání,které potrestal domácí Ondrůšek a svým druhým golem minutu před koncem vyrovnal.Škoda jak cip...Pokud ovšem takhle budeme hrát každý zápas,tak strach nemám.Jinak přeju každému si zahrát na tak nádherném hřišti jaké mají zlechovští...Jsem zvědavý kde teď budeme hrát my,když to naše je plné bláta!
K fanklubu??? Není co,nikdo nebyl...

(Raudis - 12.8.2007-zápas doma s Kněžpolí)
Co k zápasu?No začali jsme klasicky dobře,15-20 minut jsme dá se říct hráli na jejich půlce,ale kromě pár lehkých střel jsme si nic nevytvořili!Oni časem začali vystrkovat růžky,a my jakoby jsme se toho lekli...Nevím je to tak skoro vždycky!Po sporném trestňáku nám dali gola a my jsme jako vždy po obrdržené branci hráli zakřiknutě a nebýt Sedla tak to mohlo být ještě víc...Na hřišti ticho jak v hrobě,pokud něco neřeknu já tak nikdo,komunikace a povzbuzování dělá hrozně moc...takže poločas 0:1...Po poločase namísto abys me přidali,tak se my zdálo,že ještě přidali oni nebo my sme byli takový zakříklí...teď lidi začali nadávat,že hrajeme pi**,takže nás to ohromně povzbudilo!A na naši branku se valil jeden útok za druhým!Sedlo doslova čaroval a nebýt ho,tak prohráváme minimálně 4:0!Dostali sme druhý gol a vzápětí měli dostat třetí z penalty,ale hosté ji zahodili!To nás jakoby nakoplo,Kanec snížil a ještě sme měli šance já se Zdenou Horákem,ale jejich brankář byl taky skvělý,nevyšlo to.Bylo už málo času.Nejlepší hráč byl jednoznačně Sedlo!Dobře zahrál i Adam,který má dobrou fazonu!

Zklamal mě fanklub.Kurva chlapi fakt,sory ale dojde Kristýna s Punkerem a to je vše???Že se nestydíte.Asi to už vyšlo z mody to vaše fandění!Hmmm,ale to ste s tím nemuseli začínat.Zbytečné mazaní medu kolem huby.Nicméně byli dovolené a Pagáč v práci...No ještě nelámu nad vama hůl,ale měli byste se dát rychle do kopy.Čím víc to budete oddalovat tím hůř to pujde.To samé platí o nás na hřišti.Tak třeba hned ve Zlechově....

SEZONA 2006/2007

(Raudis - 24.6.2007-zápas v Kudlovicích)
Nazdárek holoto:),jak sem slibíl,tak činím.Poslední zápas jara se hrál tuto sobotu v Kudlovicích a ne jak máte mylně uvedeno minulý týden ze lhotou.V kudlovicích to pro nás byl zápas(už tak zpackané) sezony.My jsme chtěli udělat maximum a aspoň trošku napravit náladu diváků,navíc v derby které je vždy nahecované jak kráva,na hřišti i v hledišti to jenom jiskří a hraje se vždy nadoraz.Nejinak tomu bylo i v sobotu.Lidí došlo fakt hodně,nejenom z Jalubí a Kudlovic ale i z okolních dědin.Začali sme trošku nervozně a prvních 5 minut nás domácí celekm tlačili ale pak jsme se začali prosazovat i my díky brejkům(od toho sme tam přece byli my bleskurychlí utočníci Raudis a Raca :-D). Hráli sme čím dál líp a kupodivu na konci sezony to nebylo jen o bojovnosti,ale hráli sme aj pěkný fotbal,za což nás pochválili i příchozí.Asi v 25 minutě sme dali šťastnou branku,kterou dal s přispěním jejich golmana Kanec).Kudlovice nás před pauzou trochu tlačili a měli 2 tutovky ale Sedlo je obě luxusně lapl a ukázal že je pořád jeden z nejlepších golmánů v soutěži.Do druhé půlky šli domácí jednoznačně s cílem otočit zápas,jenže už asi po 10 minutách se opět Kanec udělal asi 2 chlapy,položil si aj branařa a od tyčky zavěsil...Byli sme na koni a domácí hráči i diváci pak pěkně nervili což nám dělalo velkou radost :-D!Chtěli ještě zvrátit stav ale my sme to v útoku vždycky podrželi a hráli někdy aj pro diváka-protože fakt některé akce byli uplně luxusní a jen škoda že neskončili dalším golem.Trošku nás štve že sezona skončila,protože sme se rozjeli trošku pozdě ale aspoň nás to nakopne do další sezony...Je potřeba si aj trochu odpočinout-třeba já sem se dival do statistik a nechyběl sem za celou sezonu ani minutu a věřte,že sem měl problém kolikrát v pondělí slézt z postele...takže to přijde vhod.Taky doufám,že se uzdraví Dopita,protože nám chyběl jak ciptakový dříč a bojovník.Co vím tak končí Ziga,který bude kurevsky chybět,ale má roky a kdybyste viděli jeho kolena,tak se ani nedivíte!Navíc za ty roky toho pro fotbal udělal až až!

Schválně na závěr si nechávám Fanklub...byli sme hodně zklamaní,že ste nedojeli do Kudlovic-měli sme nachystané z klukamatakové točo po zápase že by se aj ti vidláci nestačili divit...škoda no...Ale co je důležitě tak sem slyšel,že to s vama nevypadá kdoví jak a takové řeči...Kurva udělejte pořádnou chlastačku,vyříkejte si co a jak...trochu se semkněte...protože by to byla škoda jak prase...a ti co mají plné huby keců tak ať se zamyslí...Kristýna je holka kua a jela by všude a snaží se.To samé Pagáč,Punker,Břula..nerad bych na někoho zapoměl...TAk proč nechcete i ostaní???Nebaví???A že to na začátku bavilo,co???...Furt nějaké výmluvy.Lepší než sedět a hnít v kavárně, ne?Tak si odpočiňtě,polečte hlasivky a 5.srpna hrajem první takový důležitější zápas-pohár,tak snad dovalíte.TOHO 5.SRPNA JSOU ZROVNA OSLAVY 75.ROKŮ JAL.FOTBALU,TAK BY NEBYLO MARNÉ NACHYSTAT NĚJAKÉ OHNÍČKY ATD.NO A ZA TÝDEN 12.SRPNAZAČÍNÁ NOVÁ SEZONA...Já vám chci za mančaft poděkovat za tu minulou,byli ste skvělí a škoda toho závěru,ale my stojíme při vás tak i vy stojte při nás...HELL :-D
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek